Sonunda beklenen SYNC 3 eğlence sistemi Avrupa’ya sunuldu.

  • Sürücüler bir butona basarak kolayca komut verebilecek. ‘Kahve istiyorum’ ve ‘Park etmem gerek’ gibi örnekler ile petrol ofisi ve park alanı bulunacak.
  • Ayrıca SYNC 3 ile yeni uygulamalar sunuldu. Müzik paylaşma ve Hava durumu kontrolü gibi.
  • SYNC 3 öncelikle Mondeo, S-MAX ve Galaxy ile sunulacak ardından Makyajlı Kuga ile. Makyajlı Kuga‘nın Ekim’de ülkemizde olacağını iletmiştik, diğer modellere bu yılın yaz döneminde sunulacak.
  • Güncelleme: Temmuz – Ağustos üretimi ile birlikte Edge, C-max ve Connect‘e eklendi.

iPhone kullanıcıları SYNC 3 ile Apple CarPlay‘i aktif edebilecek. iPhone’u araçta kullanmak için daha akıllı ve daha güvenli yolu. iPhone ile arama yapabilir, müziklere erişebilir, yazılı mesaj alıp verebilir ve trafik durumunu kontrol edebilrsiniz. Sistem ayrıca Siri’yi desteklemektedir.

Andorid kullanıcıları ise Android Auto™ sistemini SYNC 3 ile aktif edebilecek. Bu yazılım ise Google Search, Google Maps ve Google Play’i kullanılabilir olacak.

Over-the-air – kablosuz- yazılım güncelleme sunuyor. Evinize veya telefonunuza bağlayarak eğlence sisteminizi kendiniz güncelleyebileceksiniz.

Desteklenen uygulamalar: ADAC, Audioteka, AUPEO!, Cityseeker by Wcities, Cyclops, DetektorFM, DIE WELT, Eventseeker by Wcities, Glympse, Goal Live Scores, Meople, n-tv, Radioplayer, Roald Dahl Audiobooks, Spotify, Wetter.de.Ayrıca bunlar eklendi MyBoxMan,HearMeOut ve AccuWeather.

SYNC 3, Türkçe dili desteklemektedir.

Özetle yeni sistem daha hızlı çalışıyor, daha büyük ve kullanışlı görseller mevcut ayrıca akıllı telefonlar gibi zoom yapılabilecek.

Tüm görsellerin bulunduğu galeri için tıklayınız
Ayrıca buradan Sync 3 incelemesini izleyebilirsiniz.

Paylaşım için teşekkürler :)

Yazar Hakkında

Otomobil Sever. Yıllardır yazıp/çiziyor ve artık çekiyor :)

Bir Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.