Ford, yakıt tasarrufu sağlayan Mondeo Hibrit benzinli elektrikli otomobil serisini arttıracak. Buna ilk kez seriye dahil olacak olan Station Wagon da dahil.

  • Ford Mondeo Hibrit benzinli elektrikli araçlar, pratik vagon varyantı da dahil olmak üzere önümüzdeki yıl Avrupa’da lanse edilecek. (2019)
  • Avrupa için özel olarak geliştirilen vagon gövdesi, Mondeo Hibrit müşterilerinin daha büyük yükleri taşımalarına imkan verecekken, menzil kaygısı olmayan elektrikli motor sisteminden faydalanabilecekler.

Ford, modelin satışa sunulduğu tarihe yakın bir tarihte Mondeo Hibrit ürün yelpazesinin -yakıt verimliliği ve CO² emisyonu performansı ve filo ve özel müşteriler için dizel motorlara cazip bir alternatif – tüm özelliklerini ve fiyatlandırmasını yayınlayacak.

Mondeo Hibrit şu anda dört kapılı gövde tarzında sunulmakta olup, ayrıca lüks bir Mondeo Hibrit Vignale varyantı sunmakta.

Ford’un Avrupa’da ürettiği ilk hibrit elektrikli araç olan Mondeo Hibrit, Ford’un İspanya’nın Valencia kentinde benzinli ve dizel motorlu Mondeo serisiyle birlikte montajlanıyor.

Mondeo 2.0 TDCI Vignale Test Sürüşü | Türkçe İnceleme

Paylaşım için teşekkürler :)

Yazar Hakkında

Otomobil Sever. Yıllardır yazıp/çiziyor ve artık çekiyor :)

Bir Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.