31’inci Uluslararası Otomobil Festival’inin (FAI-Festival Automobile International) Paris’teki resmi ödül töreni Renult için büyük bir geceye dönüştü. Renault, aralarında Renault Talisman için ‘2015 Yılının En Güzel Otomobili’ ödülü de olmak üzere toplam üç büyük ödüle layık görüldü.

“Yeni D-segmenti modelimiz Renault Talisman için internet üzerinden oy veren herkese çok teşekkür ederim. Talisman, Renault’nun yeni marka kimliği ile uyumlu biçimde cesur, kaslı hatları, Multi-Sense ve 4Control teknolojileri sayesinde eşsiz bir sürüş deneyimi ile bir araya getiriyor. Renault, tüm bu teknolojileri bu ürün gamı düzeyinde sunan tek marka” diye vurguladı Renault Pazarlama Direktörü Michael van der Sande.
Renault’nun zarif D sedan modeli Talisman, sürücülerin beş farklı sürüş modu ve ambiyans arasından seçim yapmasına imkan tanıyan Multi-Sense sistemi gibi teknolojilerle dolu. Bu sistem ayı zamanda dört tekerlekten çekişi elektronik amortisör ile birleştiren 4Control sistemini de koordine ediyor.
Renault Tasarım Direktörü Laurens van den Acker FAI Tasarım Büyük Ödülü’ne layık görüldü. Bu ödül, Yeni Espace, Kadjar, Talisman ve Yeni Megane’ın lanse edilmeleriyle beraber pazara sunulan yeni modellerle dolu heyecan verici bir yılın ardından elde edildi.
“Bu ödüller tasarım stratejimizi devam ettirme heyecanını veriyor. Marka imzamız – ‘Passion for Life’ – Renault’nun 2012 yılından bu yana tasarım algısındaki değişikliği yansıtıyor. Değerli jüri üyelerine beni Tasarım Büyük Ödülü’ne layık gördükleri için teşekkür ederim. Bu ödülü tüm ekibimle, ürün müdürleriyle ve mühendislerimizle paylaşmak benim için onurdur. Hayallerimizi Renault müşterileri için gerçeğe dönüştürmek işte bu insanların bir araya gelmesi sayesinde mümkün oluyor,” şeklinde duygularını ifade etti Laurens van den Acker.

yeni-renault-talisman

Paylaşım için teşekkürler :)

Yazar Hakkında

Bir Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.