Ford, uygun fiyatlı, dayanıklı ve manevra kabiliyete sahip orta boy kamyonet müşterilerinin çağrısına cevap veriyor. Karşınızda 2019 Ford Ranger

  • Ford F-150 kamyonetleriyle birlikte işkence testine tutulan 2019 Ford Ranger’ın kalitesi dayanıklı, yüksek mukavemetli çelik çerçeve omurgasıyla başlıyor, kendini kanıtlanmış Ford yapımı 2.3 litrelik EcoBoost® motor ve sınıfına özel 10 ileri otomatik şanzıman ile sunuluyor.
  • Yeni özellikler, sürüşü hem açık hem de arazide daha kolay ve eğlenceli hale getiriyor; Arazi Yönetim Sistemi™ ve İz Kontrol™, zorlu koşullarda gezinmeye yardımcı olurken mevcut FX4 Off-Road Paketi, koruyucu kayma plakaları, geliştirilmiş lastikler, off-road ayarlı amortisör ve süspansiyon mevcut; çarpışmalardan kaçınmaya yardımcı olmak için standart olarak Otomatik Acil Durum Frenlemesi içeren yenilikçi teknolojiler paketi mevcut.
  • Ranger, Amerikan kamyon severlerine tamamen yeni bir seçenek getiriyor; çünkü ABD endüstrisi orta büyüklükteki pikaplarda büyümenin devam ettiğini görüyor, Ford’un Michigan Montaj Fabrikasında üretim bu yıl sonunda başlıyor.
  • Evet evet, Avrupa’da zaten satılan modelin hafif gıdıklanmış hali kendisi, Avrupa pazarında bir yenilik getirilecekse Cenevre fuarında tanıtılacaktır.

Gösterge paneli, gerçek zamanlı araç, navigasyon ve ses bilgisi için çift LCD üretkenlik ekranlarına sahipken, merkezde SYNC® 3 sistemi için 8 inç dokunmatik ekran mevcut. Kullanılabilir SYNC® 3 özellikleri Apple CarPlay ve Android Auto, Ford + Alexa kişisel asistanı işlevselliği ve isteğe bağlı navigasyonFordPassConnect 4G LTE modem, 10 cihaza kadar Wi-Fi erişimi sağlar. Mevcut AC güç prizleri dizüstü bilgisayarların şarj edilmesini sağlar ve USB çıkışları ile yolcuların bağlanması için daha fazla seçenek sunar. B&O PLAY premium ses sistemi, Ranger kabini için zengin ve ilgi çekici bir dinleme deneyimi sunmak için özel olarak ayarlanmıştır.

2016 Ford Ranger Test Sürüşü

Otomatik Acil Frenleme sistemi tüm donanımlarda standartken, Şeritte Tutma Yardımcısı, Şerit Uyarısı, Ters Algılama Sistemi ve römork kapsama alanında sınıfın özel Kör Nokta Bilgi Sistemi XLT ve Lariat donanım seviyelerinde standarttır. Lariat’ın standart olarak verdiği ek sürücü destek teknolojileri arasında Yaya Algılamalı ve Uyarlamalı Hız Sabitleme Kontrolü bulunmaktadır.

Ayrıca opsiyon LED farlar ve stop lambaları mevcut ki Ford Avrupa’nın beklediği bir donanımdır bana göre. Takip etmeye devam edin lütfen 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=P-XxdvBuJGw

Albüm

Paylaşım için teşekkürler :)

Yazar Hakkında

Otomobil Sever. Yıllardır yazıp/çiziyor ve artık çekiyor :)

Bir Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.