Vignale Mondeo’dan sonra; Kuga Concept, S-Max ve Edge modellerinin Vignale serisi duyuruldu.

  • Ford Vignale ürünlerini genişleterek yeni müşteri deneyimi sistemlerini tanıttı. Cenevre Motor Show’da dört yeni modelini sergileyecek.
  • Araçların dış tasarımına yeni opsiyonlar eklenerek müşterilerin beğenisine sunulacak böylelikle kişiselleştirmek mümkün olacak.
  • Müşteriler seyahat, çeşitli yaşam aktiviteleri ve etkinliklerden yararlanabilecek.Chelsea Çiçek Fuarı’ndan, F1 Monaco Grand Prix’e kadar.
  • Kimi markalar moda ve tasarım trend’ine dahil edildi. Ford Vignale işçilik ve malzemesinden esinlenerek iPad kılıfları ve ofis çantaları sunulmuş.

Ford Vignale modelleri sadece FordStore’larda satışa sunulacak. Türkiye’de ise 3 bayii bu satıştan sorumlu bunlar; İstanbul’dan Şahsuvaroğlu, Antalya’dan Bilaller ve Ankara’dan Tur Oto.

Yeni modellerde, Mondeo Vignale’de gördüğümüz değişikliklerin paralelinde değişikliler yapılmış; yeni dış renkler,yeni jantlar ve daha iyi işçilik ve malzeme gibi. Ayrıca seçilmiş motorlar ile aktif gürültü engelleyici sistemi de sunulacak.
S-max, Edge ve Mondeo ile SYNC 3 standart olarak sunulacak. Bu arada unutmadan Mondeo’da sadece SW ve Sedan seçenekleri vardı şimdi bunlara HB versiyon da eklenmiş oldu. Kuga ise şu an sadece bir Concept.

S-Max Vignale siparişe şu an açıldı, Edge yıl sonuna doğru çıkacak. Mondeo HB ve Kuga Vignale 2017 yılında satışa çıkacak.
Dış tasarım çeşitlendirmesi ise gelecek yıl Mondeo ve S-max ile mümkün olacak.

Mondeo Vignale Galerisi – Kuga Vignale Galerisi – S-Max Vignale Galerisi – Edge Vignale Galerisi

Yukardaki detaylı galerilere göz atmayı unutmayınız 🙂

Karışık Galeri

Paylaşım için teşekkürler :)

Yazar Hakkında

Otomobil Sever. Yıllardır yazıp/çiziyor ve artık çekiyor :)

Bir Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.