Yeni güçlü motoru ile 50. yaşına giren 2019 Mustang BULLITT™

  • Yeni sınırlı sayıda üretilen Mustang Bullitt, en az 481 PS (GT’den 30 ps fazla) gücünde ve 569 Nm torka sahip olan yeniden ayarlanmış 5.0 litrelik V8 motora sahip ve son hızı saatte 262 km (GT’den 13km/h fazla)
  • Yeni versiyon, çaba harcamadan cool bir görünüme sahip, Dark Dark Highland Green dış cephe boyası ve zarif krom aksanlarıyla 1968 film otomobilini selamlıyor; içerde 12 inçlik tamamen dijital LCD gösterge paneli ve eşsiz yeşil vurgulu dikişe sahip RECARO® siyah deri kaplamalı koltuklar yer alıyor.
  • [Güncel] Detroit’teki Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı’nda küresel bir lansmanın ardından yeni Mustang Bullitt, Haziran ayında Avrupalı müşteriler için üretim yapacak.Teslimat yıl sonunda. 5.0 GT 464 PS ve 529 Nm tork. 5 Mart 2018 Cenevre Fuarı’ndan

2018 Avrupa Ford Mustang Tanıtıldı | 2018’de Türkiye’de

Special Edition

Tamamen yeni Mustang Bullitt, manuel şanzıman ile donatılmış ve vites topuzu eskisi gibi beyaz bir topBullitt, Mustang GT Premium ve Performance paketi ile birlikte geliyor. Aktif valfli performans egzoz sistemi, yeni Black NitroPlate™ egzoz uçları da standart olarak sunuluyor.

Diğer standart ekipmanlar; ısıtmalı deri direksiyon ve 12 inçlik tamamen dijital LCD gösterge paneli ve bunlar 2018 Mustang’da tanıtılanlar ile aynı, ancak ekran midilli yerine arabanın görüntüsüyle yeşil renkte Bullitt karşılama ekranı ile başlıyor.

Dış renk seçenekleri Shadow Black ve klasik Dark Highland Green ile sınırlı – filmde olduğu gibi- . Otomobilde 19 inç alüminyum jantlar, kırmızı boyalı Brembo™ frenler ve benzersiz bir siyah ön ızgara çevresindeki ince krom aksan var.

https://www.youtube.com/watch?v=-Q5pHm2Cfq4

Paylaşım için teşekkürler :)

Yazar Hakkında

Otomobil Sever. Yıllardır yazıp/çiziyor ve artık çekiyor :)

Bir Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.