Uluslararası yarışlarda yeterli seyirci desteğinin bulunamaması nedeniyle zarara uğrayan Intercity IstanbulPark’ı daha verimli işletmek için farklı adımlar atıyor.

İstanbul Park – 1. Bölüm videosu ve yarış detayları sizlerle.

https://www.youtube.com/watch?v=fm7Oc1OcFcg

2.Bölüm

https://www.youtube.com/watch?v=–gI9UjgJK4

 

Porsche GT3 Trophy Turkey

İstanbulpark

İşte bu organizasyonların tepe noktası. Porsche GT3 Trophy Turkey Üst düzey, yüksek doz adrenalin keyfi.
Hızlı, karakteristik virajları ve kot farkları ile dünyanın en zor, en keyifli pistlerinden biri. Intercity İstanbul Park.Otomobil mühendisliğinin dünya temsilcisi. Porsche 911 GT3. Tasarımı, gücü, dinamiği benzersiz.
Özel olarak hazırlanmış, FIA onaylı en üst seviye güvenlik ekipmanı ile donatılmış, birbirinin tıpatıp aynı 20 safkan yarış otomobili. 6 hafta sonu 12 yarış 1 final.Ayrıcalıklı bir pist.
Ayrıcalıklı bir otomobil. Motor sporları dünyasındaki en rekabetçi, en profesyonel yarış serisi. Bu heyecanı yaşamak bu adrenalini tatmak isteyenler için harika bir seçenek.Porsche GT3 Trophy Turkey, otomobil meraklısı hız tutkunu özel insanların bu meraklarını güvenle hayata geçirebilecekleri bir fırsat.
12 + 1 yarışlık bir şampiyona. Profesyonel bir ortamda profesyonelce yarışma fırsatı. Caddede değil pistte. Güvenli, eğlenceli, zevkli.

Caterham Cup

caterham

İşte bu organizasyonların benzersiz bir örneği. Caterham Cup. Yüksek doz adrenalin keyfi.
Caterham Super 7. Eşsiz dinamiği, rakipsiz ağırlık / güç dengesiyle tamamen mekanik bu safkan yarış otomobili Lotus efsanesinin yaratıcısı Colin Chapman tarafından 1957 yılında tasarlanmış ve bu kusursuz tasarımın temeli bugüne kadar değişmeden korunmuştur.İşte bu efsane otomobil şimdi sizi bekliyor.
FIA standartlarında ve TOSFED onaylı güvenlik ekipmanı ile özel olarak donatılmış, birbirinin aynı 20 safkan yarış otomobili.
Hızlı, karakteristik virajları ve kot farkları ile dünyanın en zor, en keyifli pistlerinden biri Intercity İstanbul Park.
12 + 1 yarışlık bir şampiyona. Caddede değil pistte. Profesyonelce yarışma fırsatı. Güvenli, eğlenceli, zevkli.
Caterham Cup, otomobil meraklısı ve hız tutkunu herkesin bu merakını bire bir damarlarında hissederek yaşayabileceği mükemmel bir fırsat. Motor sporlarında kendine özel bir yer edinmek isteyenler için eşsiz bir seçenek.

Intercity Kupası

unicup

Intercity Kupası, otomobil meraklısı ve hız tutkunu herkesin bu merakını güvenli bir şekilde, trafik kurallarına ve yasalara karşı gelmeden hayata geçirebileceği bir fırsat.
7 yarışlık bir şampiyona.
Profesyonel bir eğitim ve profesyonelce yarışma fırsatı. Üstelik uygun bütçeli ve kolay ulaşılabilir bir formatta.
Intercity Kupası, motor sporlarına başlamak isteyenler için yeni ve uygun bütçeli bir seçenek.
Özel olarak hazırlanmış, FIA ve TOSFED onaylı en üst seviye güvenlik ekipmanı ile donatılmış, birbirinin tıpatıp aynı 25 yarış otomobili.

Daha fazla bilgi ve ücretleri için link: Intercity Park

Paylaşım için teşekkürler :)

Yazar Hakkında

Otomobil Sever. Yıllardır yazıp/çiziyor ve artık çekiyor :)

Bir Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.