Avrupa’nın en popüler* pick-up’ına dramatik tarz ve yüksek donanım seviyesi sunan bir model eklendi. Ranger Thunder karşınızda.

  • Yeni Ford Ranger Thunder, pratiklikten ödün vermeden cesur, iddialı tasarım sunmak için özel renk kontrastlı dış ve iç özellikler sunuyor.
  • Bi-Turbo 2.0 litrelik EcoBlue motor, 10 vitesli otomatik şanzıman, dört tekerlekten çekiş ve Çift kabin gövde stili standart.
  • Yüksek seri Ranger Thunder sadece 4.500 adet ile Avrupa’da satışa sunulacak; siparişler 2020 yaz sonunda teslim edilmek üzere şimdiden açılmış. Türkiye’ye gelecek mi? Bayilerinize danışınız.

Son derece popüler Ranger Wildtrak serisinden türetilen Ranger Thunder, yüksek teknik özellikleri optimize edilmiş yük taşıma ve zorlu dört tekerlekten çekiş ile birleştiriyor.

Sağlam ve farklı tasarım

Sea Gray rengi ile sunulan model, özel 18 inç siyah alaşım jantlarına ek olarak ön ızgara, arka tampon, sis farı çevreleri, yük bölmesi ve kapı kollarıda Ebony Black renk uygulanmış.
Izgara ve roll-bar üzerinki koyu kırmızı eklentiler, mat siyah renkte “Ranger” logosu ile sürücü ve ön yolcu kapıları ve bagaj kapısı için üç boyutlu efekt ile “Thunder” rozetleriyle tasarım tamamlanıyor.

Karartılmış çerçevelere sahip LED farlar da standart sunulurken, arkadaki farlar da karartılmış olarak sunuluyor. Ranger Thunder ilk kez sunulan pratik yeni bir yük bölmesi ayırıcısı da bu model ile sulunmakta.

Thunder iç mekanda “Thunder” kırmızı nakışlı Abanoz deri koltuklar sunuyor. Ayrıca kabin boyunca direksiyon simidi, koltuklar, gösterge paneli ve önemli temas noktalarında da kırmızı dikişler unutulmamış. Siyah paspaslar da standart ve bunlar özel tasarım kırmızı ışıklı eşik plakaları ile kontrast oluşturacak nitelikte.

*: Avrupa’da en çok satan pick-up.

Galeri

Paylaşım için teşekkürler :)

Yazar Hakkında

Otomobil Sever. Yıllardır yazıp/çiziyor ve artık çekiyor :)

Bir Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.